logo.png

Mimo “klasické zprostředkování” se také převážně zabýváme prodejem developerských projektů. Zařizujeme pro investory/developery kompletní marketing a prodej.

Analýza trhu

Podrobnou analýzou získáme perfektní přehled na daném trhu. Umíme se podívat i několik let zpětně na provedené realitní transakce v dané lokalitě. Srovnáváme fakta.

Určení strategie

Uvědomujeme si, že každý projekt je individuální a nastavení správné prodejní strategie je jeden z nejdůležitějších kroků.

Tvorba obsahu

V rámci naší služby zajistíme kvalitní obsah pro on-line a off-line marketing.

Marketing

Je čas vypustit měsíce připravované podklady. Ve spolupráci s profesionály se postaráme o to, aby cílová skupina o vašem projektu věděla ty správné informace ve správnou dobu.

Komunikace se zájemci

Veškerou komunikaci s cílovým zákazníkem nechte na nás. Od prvního telefonátu, od první schůzky až po podpis smluv.

Prodej

Zajistíme vám profesionální právní tým, který se postará o veškerou smluvní dokumentaci.Domy Pod Bedlinou

Výstavba čtyř rodinných řadových domů v Bystřici pod Hostýnem, splňující ty nejnáročnější standardy dnešní doby.

www.domypodbedlinou.cz


Nadsadová - Výstavba rodinných a bytových domů v Holešově

Nová výstavba rodinných i bytových domů v Holešově. Unikátní lokalita, kombinující blízkost přírody a města. Špičková architektura a důraz na soukromí zaručují kvalitu bydlení.

Jedná se o výstavbu 55 rodinných domů a 36 bytových jednotek. Na území vznikají 3 nové ulice, o celkové rozloze 45.000 m2. Pro developera jsme zařídili kompletní výkup 9 pozemků (ve vlastnictví celkově 17 majitelů), návrh domů, zpracování veškerých marketingových podkladů (vizualizace, půdorysy, web nemovitosti, reklamní offline plochy atd.).

Dále veškerou smluvní dokumentaci a komplexní jednání s kupujícími vč. spolupráce při vyřizování financování.

www.nadsadova.cz


Domy pod Hostýnem

Tento projekt jsme zastupovali jako výhradní prodejci, přičemž jsme zařizovali veškeré marketingové procesy, samostatný web projektu, sponzorované příspěvky, kompletní inzerci, vizualizace, dronové záběry a v neposlední řadě veškerou smluvní dokumentaci. Osvědčily se nám také jednoduché propagační letáky, rozeslali jsme celkem 28 000ks a to do každé domácnosti na Bystřicku a Holešovsku. Offline není mrtvý! Kupujícím jsme také v rámci prodeje pomohli zařídit financování s externím partnerem přímo pro tento projekt.

Zkrátka kompletní komunikace s klienty tak, aby byl výsledek pro developera co nejefektivnější.
Inženýrské sítě jsou nachystané, na podzim tohoto roku započne stavba a na přelomu roku 2022/23 se dokončí nová, moderní ulice.
Za tým Gate Estate přejeme všem novým majitelům, aby byli v novém bydlení spokojeni.

Podívejte se jak budou domy řešeny, do jekého stavu se budou stavět nebo jakým způsobem bude probíhat prodej:

domypodhostynem.cz
Domy horákovy školky