logo.png

Máte nemovitost k prodeji a chcete ji svěřit do spolehlivých rukou? Vážíme si vaší důvěry a nic neponecháváme náhodě! V následujících řádcích si můžete přečíst, jaké nezbytné kroky nás spolešně čekají, aby byl prodej vaší nemovitosti úspěšný.
1
Úvodní setkání

Rozhodnete-li se kontaktovat právě nás, sjednáme s Vámi schůzku ideálně přímo na místě vaší nemovitosti. Jednou z nejdůležitějších věcí před zahájením vzájemné spolupráce je jasná definice očekávání obou stran. Naplnění vašich představ je pro nás klíčem k úspěchu. Samozřejmostí je také prohlídka samotné nemovitosti.


Nezbytné podklady a dokumenty

Chápeme, že dokumenty a papíry jsou leckdy stresující záležitost. Od nás dostanete srozumitelné požadavky na veškerou dokumentaci, kterou od Vás budeme k prodeji nemovitosti potřebovat.

2

3
Sjednání ceny nemovitosti

Vaši představu o hodnotě nemovitosti srovnáme s našimi zkušenostmi a znalostí trhu. Společně tak můžeme dále s cenou hýbat nahoru či dolů. Vše se odvíjí od několika faktorů - od lokality, stavu nemovistosti, aktuální situace na trhu až po dobu, za kterou si představujete nemovitost prodat. Dokážeme se podívat i několik let zpět a obeznámit Vás s vývojem cen nemovitostí v dané lokalitě za dlouhé časové období, Jsme upřímní a férový, proto nekývneme na každou prodejní cenu jen proto, abychom zakázku získali. Raději Vám rovnou řekneme, jaká je reálná cena vaší nemovitosti, abychom si nastavili reálná očekávání.


Tvorba strategie prodeje a marketingového plánu

Stanovení vhodné prodejní strategie a marketingového plánu může hrát při prodeji vaší nemovitosti velmi zásadní roli. Právě proto je náš tým i zde připraven předložit Vám kvalitní a kreativní návrhy, které budeme společně dále ladit k dokonalosti. Vaše podklady a naše podrobné analýzy nám pomohou určit tu nejefektivnější cestu propagace pro prodej.

4

5
Podpis zprostředkovatelských smluv o výhradním zastoupení prodeje

Ke každé zakázce přistupujeme velmi individuálně a věnujeme jí spoustu času, energie i nákladů. Bude-li se Vám navržená strategie pro prodej zamlouvat, pak spolu uzavřeme smlouvu o výhradním realitním zprostředkování. Ta nám dá oficiální právo vaši nemovitost nabízet na trhu.


Příprava nemovitosti k prodeji

V následujících krocích budeme vytvářet obsah pro podporu prodeje. Jedná se o profesionální nafocení, tvorbu videoprohlídky, získání dronových záběrů, případné zpracování webových stránek a tvorba textů. Umíme zařídit také úklid, výmalbu či rekonstrukci nemovitosti před prodejem. Spolupracujeme s ověřenými firmami, které tyto služby dodávají. Dle potřeby je samozřejmostí také homestaging.

6

7
Spuštění prodeje

Jsou-li všechny propagační materiály připravené, můžeme je vypustit do světa s co nejefektivnějším zacílením cílové skupiny.


Online propagace

Inzerce nabízené nemovitosti probíha zpravidla na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Příkladem jsou: sreality.cz, realitymix.cz, realityidnes.cz a další. Samozřejmostí je také placená propagace na našich sociálních sítích, kterými jsou Facebook a Instagram. Každé nemovistosti je také možnost navrhnout a vytvořit samostatnou webovou stránku.

8

9
Offline reklama

Využití tiskových propagačních materiálů a reklamních ploch v okolí nabízené nemovitosti je velmi efektivní způsob propagace. Zajistíme i tisk billboradů a bannerů.


Prohlídky se zájemci o koupi

Od každého zájemce si ještě před prohlídkou zjistíme jeho potřeby a vždy nemovitost profesionálně odprezentujeme.

10

11
Jednání s konkrétním zájemcem o koupi

Se situací, ve které zájemce začne vyjednávat o ceně nemovitosti, se setkáváme téměř při každé prohlídce. Od toho jsme tu my, zkušení obchodníci, kteří dokáží argumentovat na všechny poznámky týkající se snižování ceny. V případě, že zájemce o koupi chce kupní cenu hradit úvěrem, dokážeme mu doporučit hypoteční specialisty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Setkali jsme se s několika finančními poradci, kteří kupujícím zařizovali úvěr a na základě těchto zkušeností raději preferujeme, když si kupující nechá doporučit námi ověřené partnery. Máme pak jistotu, že o kupujícího bude postaráno na 100 % a prodej se povede i bez zbytečného prodlužování.


Podpis rezervační smlouvy

Jsou-li všechny tři strany spokojené s dohodou, připravíme trojstrannou rezervační smlouvu, ve které hraje roli prodávající, kupující a zprostředkovatel. Při podpisu této smlouvy hradí kupující rezervační poplatek. Zjednodušeně se touto smlouvou strana kupující a prodávající zavazují k uzavření obchodu za předem sjednaných podmínek.

12

13
Příprava kupních smluv

Již několik let spolupracujeme s brněnskou advokátní kanceláří Legalio, kde nám zkušení právníci z realitní branže připravují kvalitní kupní smlouvy. U Legalia také provádíme úshovu kupní ceny.


Přepis nemovitosti, předání a přepis energií

Po přepisu vlastnického práva na katastru nemovitostí se vyplatí kupní cena z advokátní úschovy prodávajícímu. Zařídíme předání nemovitosti a přepis energií na nového majitele.

14

15
Případ je zdárně u konce, je čas slavit.


Prodáváte nemovitost?

Zadejte Váš telefon a e-mail, obratem se Vám ozveme.