logo.png

Spolu s prodejem nemovitostí se také specializujeme na jejich pronájem. Pečlivě vám pomůžeme vybrat toho nejsolidnějšího nájemníka pro vaši nemovitost. Jak takový proces vypadá ?
1
Úvodní setkání

Rozhodnete-li se kontaktovat právě nás, sjednáme s vámi schůzku ideálně přímo na místě vaší nemovitosti. Jednou z nejdůležitějších věcí před zahájením vzájemné spolupráce je jasná definice očekávání obou stran. Naplnění vašich představ je pro nás klíčem k úspěchu. Samozřejmostí je také prohlídka samotné nemovitosti a vyjasnění požadavků na budoucího nájemníka.


Určení nájemného

Vaši představu o výši nájmu srovnáme s našimi zkušenostmi a znalostí trhu. Jsme upřímní a férový, proto nekývneme na každou cenu jen proto, abychom zakázku získali. Raději vám na základě tržní analýzy rovnou řekneme, jaká je reálná cena pronájmu vaší nemovitosti, abychom si nastavili reálná očekávání. Vyžádáme si od Vás také podrobný soupis dalších poplatků spojené s bytem (energie, služby, atd.)

2

3
Určení strategie pronájmu

Po zjištění všech skutečností určíme strategii pronájmu - kde se bude nemovitost inzerovat, jakou reklamu zvolíme atd.


Tvorba podkladů pro propagaci

V následujících krocích budeme vytvářet obsah, který nám pomůže uskutečnit pronájem co nejefektivněji. Jedná se o profesionální nafocení, tvorbu videoprohlídky a tvorba textů. Umíme zařídit také úklid, výmalbu či droubnou rekonstrukci nemovitosti před pronájmem. Spolupracujeme s ověřenými firmami, které tyto služby dodávají. Dle potřeby je samozřejmostí také homestaging.

4

5
Spuštění pronájmu

Jsou-li všechny propagační materiály připravené, můžeme je vypustit do světa.


Online propagace

Inzerce nabízené nemovitosti probíha zpravidla na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Příkladem jsou: sreality.cz, realitymix.cz, realityidnes.cz a další. Samozřejmostí je také placená propagace na našich sociálních sítích, kterými jsou Facebook a Instagram.

6

7
Offline reklama

Využití tiskových propagačních materiálů a reklamních ploch v okolí nabízené nemovitosti je velmi efektivní způsob propagace. Zajistíme Vám tedy veškeré tiskoviny i bannery.


Prohlídky se zájemci o pronájem

Od každého zájemce si ještě před prohlídkou zjistíme jeho potřeby a vždy nemovitost profesionálně odprezentujeme.

8

9
Prověření rizikovosti zájemce

Každého vážného zájemce ještě před podpisem rezervační smlouvy detailně prověříme na veřejném rejstříku hledaných osob PČR, rejstříků insolvencí, exekucí atd. Poté Vám, majiteli nemovitosti, dodáme výpis těchto rejstříku v PDF souboru. Jelikož máme za sebou několik stovek až tisíc prohlídek, většinou dokážeme člověka odhadnout a najdeme tak solidního nájemníka. Zdání může často klamat, proto jsme i na tyto situace velmi obezřetní a vše důkladně prověřujeme.


Podpis rezervační smlouvy

Budete-li spokojení se zájemcem, kterého jsme Vám vybrali, podepíšeme společně rezervační smlouvu, ve které se zájemce zavazuje si nemovitost pronajmout.

10

11
Tvorba nájemní smlouvy

Již několik let spolupracujeme s brněnskou advokátní kanceláří Legalio, ve které nám zkušení právníci z realitní branže připravují kvalitní nájemní smlouvy. Smlouvy Vám dopředu pošleme a po odsouhlasení je dostane k pročtení zájemce.


Podpis nájemní smlouvy, předání nemovitosti a přepis energií

Je-li nájemní smlouva odsouhlasená oběma stranami, všichni společně potkáme, podepíše se nájemní smlouva a zájemce zaplatí první nájem spolu s kaucí. Poté za Vás zařídíme veškeré přepisy energií a dalších služeb spojených s užíváním bytu.

12

13
Případ je zdárně u konce

Po celou dobu trvaní nájemní smlouvy jsme Vám samozřejmě k dispozici a můžete se na nás s čímkoliv obrátit. Jsme tu pro Vás.Pronajímáte nemovitost?

Zadejte Váš telefon a e-mail, obratem se Vám ozveme.