logo.png

Na firmu Gate Estate jsme dostali doporučení a jsme rádi, že jsme ho využili. Pan Jiří Kaňa, který firmu zastupuje a zastupoval také nás při prodeji poměrně obtížné nemovitosti pracoval velmi profesionálně. Služba byla precizní od A do Z. I přesto, že prodej se táhl a v průběhu se objevila nejedna komplikace byla pan Kaňa houževnatý a neztrácel trpělivost ani nadhled. Seriózní, ale zároveň uvolněný a přátelský přístup, který dosáhl zdárného konce, za nás maximální spokojenost a doporučení.

Daniel Škubal

Výborná komunikace a přístup, děkujeme panu Kaňovi za skvělé zprostředkování podnájmu

David Šmerda

Pronajímáme byty v našich nájemních domech.Při jejich pronájmech spolupracujeme s realitní společností GATE ESTATE s.r.o., konkrétně s Ing.Mgr. Patrikem Fornůskem, s kterým spolupracujeme již několik let. Rychlost, profesionální cit v jednání s klienty a dále péče o klienty po celou dobu jejich pobytu nemá konkurenci a to jsme realitních společností v Brně vyzkoušeli několik. Vřele doporučujeme.

Abc Brno 2

Spolehlivost, dochvilnost, rychlost, efektivní komunikace, ochota vyhovět a poradit. To je GATE ESTATE. Děkuji, že jste se o pronájem mého bytu starali právě vy! Byla to skvělá zkušenost, proto GE rozhodně doporučuji všem pronajímatelům, kteří v realitách hledají profíky. Je to vážně bez starostí.

Dominika Ponižilová

Firmu Gate Estate vřele doporučuji, nedávno jsem jim svěřil svou nemovitost na prodej. Celý proces proběhl naprosto bezkomplikací. Vstřícné a profesionální jednání, firma na velice vysoké úrovni. Ještě jednou moc děkuji za bezproblémový prodej mé nemovitosti. Gate Estate 10/10.

Ericvinkler

Při plánování prodeje naší nemovitosti jsme přemýšleli, zda nemovitost nabídnout pomocí realitní kanceláře nebo na vlastní pěst. Hned po první komunikaci s p. Kaňou jsem si byl jist, že byla správná volba si vybrat realitní kancelář Gate Estate. Celý proces prodeje bytu proběhl bez komplikací, vše nám bylo vysvětleno a termíny a požadavky dodrženy. Nemovitost byla do 14 dní rezervována a následně prodána za cenu, kterou jsme si při první schůzce stanovili.

David Schwarz

Mockrát děkuji pane Kaňa, za prodání nemovitosti. Vše potřebné jste vyřešil a co nešlo, tak jste mi přesně poradil, jak to udělat. Příště až budu něco kupovat/prodávat. Určitě se na Vás obrátím.

Jakub Novotny

Vzhledem k předchozí negativní zkušenosti s realitní kanceláří jsme chtěli změnu. Očekávali jsme profesionalitu, vstřícné a flexibilní jednání. Což Gate Estate splnili nad naše očekávání! Ještě jednou děkujeme.

Stratilova B

Pronajímám nájemní dům s velkým počtem bytů. Spolupacuji s výše uvedenou realitní společností docela dlouho a mnohdy s větším počtem bytů najednou, vždy profesionální práce, z mého pohledu značně trpělivá, při jednání s velkým počtem lidí, v mnoha případech i zdlouhavá. Jednám a spolupracuji s ing. Fornůskem, který dům už dost dobře zná, nájemci také, všichni oceňujeme zdvořilé a profi jednání.

Bartoskova Rybnicek

Pana Kaňu považuji za velkého profesionála v oboru. Je s ním radost spolupracovat. Jeho služby jsou na vysoké úrovni.

Vojtěch Zigo

Velmi příjemná spolupráce, rychlé jednání a vstřícnost při zajišťování koupě nemovitosti. Určitě mohu doporučit :)

Karolína Jašková

Kdo nechce prodělat gatě, koupí i prodá přes GATE ESTATE.
Děkujeme za vše a přejeme úspěšný rok 2022.

Kristýna Bernátíková

Vždy jsem měla skeptický pohled k realitním kancelářím, ale po zkušenosti s touto a s komunikací (s Jiřím a jeho týmem) jsem změnila názor. Vše mi bylo vysvětleno jako "človek člověku" a přitom přístup byl absolutně profesionální. Děkuji celkově za flexibilitu, upřímnou, flexibilní a profesionální komunikaci. Opravdu jsem si k vám vytvořila absolutní důvěru.

Eliška Vystrčilová

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním, odborným přístupem i právním servisem. Určitě můžu doporučit.

Stanislav Ondroušek

Firmu Gate Estate s.r.o., konkrétně makléře pana Jiřího Kaňu mohu na základě osobních zkušeností doporučit. Jednání je vždy na profesionální úrovni a je radost spolupracovat. Pan Kaňa je člověk na svém místě. Děkuji!

Da Michalek

Kvalitní služby jak při prodeji, nákupu tak pronájmu nemovitosti. Můžu jen doporučit.

Erika Ondroušková

Určitě doporučuji firmu Gate Estate, se kterou jsem měl možnost kupovat nemovitost. Ochota, flexibilita, rychlost ale hlavně lidské jednání to byly největší přednosti, které velmi oceňuji. S Panem Kaňou byla radost spolupracovat a tímto mu velmi děkuji.

Tom Uruba

Spolehlivá firma ,vše potřebné rychle a flexibilně vyřeší a pomůžou i s čím nemusí.

Malovanisradosti

Jednání na vysoké úrovni, komunikace, vstřícnost, ochota na výbornou. Všem doporučuji.

Michal Šrom

Firmu Gate Estate bych doporučil všema deseti za rychlé vyřízení, ochotu a velmi dobré jednání při koupi nemovitosti.

Sirmer Rostislav

Firmu Gate Estate pro férové a rychlé jednání doporučuji. Zkušenost s investicí do bydlení.

Petr Kundrát

Firmu Gate Estate doporučuji vsema 10, za rychlost jednání, vstřícnost a lidsky přístup.

Adeelie

Rádi bychom poděkovali firmě GATE ESTATE za úspěšný prodej naší nemovitosti. Velmi si ceníme ochoty, vstříctného a profesionálního jednání. S firmou GATE ESTATE byla radost spolupracovat. Moc děkujeme za vše!

Iveta Šterbáková

Chtěla bych touto cestou velmi děkovat makléři panu Jiřímu Kaňovi za zprostředkování prodeje mého bytu v Holešově. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázal dobře zorganizovat nejen prohlídky mého bytu, ale pomohl mi při rozhodování a definitivní realizaci prodeje. Pan Kaňa zařídil kromě prohlídek i vše ostatní - kupní smlouvu, vklad na katastr, předání nemovitosti, převody energii – pro mě to byl absolutní komfort. Mohu jen doporučit!!!

Drabkova P

Firmu Gate Estate mohu jen doporučit. Před 14 dni mi pomohli velmi rychle a kvalitně nalézt bydleni v centru Brna. Nejen ze byl přístup firmy velmi profesionální co se služeb týče ale i přijemně lidský a otevřený co se klientů a komunikace s nimi týče. Za mě tedy mohu jen doporučit.

Petule Kozova